sobota, 7 stycznia 2012

Inspirations

Witajcie! Przede wszystkim chciałyśmy Was wszystkich z całego serca przeprosić, jednak nie jesteśmy w stanie często dodawać notek. Głównym powodem tego problemu jest fakt, że najzwyczajniej w świecie nie ma nam kto robić zdjęć. Jednak postaramy się w jak najkrótszym czasie dodać jakieś sety, więc możemy Was tylko zachęcić i prosić do dalszego śledzenia naszego bloga. Póki co przedstawiamy mały mix naszych inspiracji. Każda z nas dodała po 5 zdjęć i jesteśmy ciekawe, czy Wam również przypadają do gustu. Co sądzicie? Rozważamy również nad częstszym dodawaniem tego typu postów - jeśli tylko jesteście tym zainteresowane. 

Madame Chloe Blanca. 
MadameChloe.

Blanca. 

12 komentarzy:

 1. Jeśli inspiracje dodawane są z jakimś zamysłem, nie tylko pod wpływem 'bo tak, ładne', wtedy jak najbardziej:) Wasze nie wyglądają na przypadkowe, są wręcz piękne. Także jestem za tym konceptem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, skąd ja znam to, że nie ma chętnych do robienia zdjęć :(
  Świetne inspiracje!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia... Miło popatrzeć! :)

  Zapraszam do siebie, xoxo:
  www.diane-style.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy bardzo! Chyba inspiracje będą pojawiały się co jakiś czas na blogu, a niedługo, mam nadzieję, jakaś stylizacja!
  xo, Madame

  OdpowiedzUsuń
 5. mega klimat <3

  chinchilla-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny, a może mogłybyście robić zdjęcia tylko waszych nowych nabytków, jeżeli nie ma wam kto robić zdjęć? Z pewnością takie fotki, też byłyby dla nas inspiracją! Pozdrawiam serdecznie!;))

  OdpowiedzUsuń
 7. @Julka : Myślę, że możemy coś takiego zrobić! :)
  xx, Madame

  OdpowiedzUsuń
 8. kto jest na 1 i 2 zdj?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...